Reference

MADETA

„Firemní řešení- dispensery na řešení pitného režimu v provozu závodu Madeta“

A.Šipekiová, Olomouc

„Mám doma čistou vodu.“

Vážený týme Pure Water, s filtrací jsem velmi spokojená, hlavně v posledních měsících všechny filtry dostávají „zabrat“, takže jsem velmi ráda, že mám doma čistou vodu.

Jarmila Lauschová, Vašek Dušek – Pezion, Horní Maxov

„Již od začátku jsme byli příjemně překvapeni.“

Co se týče zkušeností s firmou Pure Water a technologií, tak my jsme maximálně spokojeni. Již od začátku jsme byli příjemně překvapeni příjemným a vstřícným jednáním pracovníků, kteří nám poradili, a co jsme s nimi domluvili,  tak také platilo. To se bohužel v dnešní době už moc nevidí a to mi věřte , že máme s čím srovnávat. Další příjemnou zkušeností byla vlastní montáž Vaším montérem, a zprovoznění. Vše proběhlo jako příjemná přátelská návštěva a i proto Vás ochotně doporučujeme dalším. Ještě jednou díky za to že jste a těšíme se na další spolupráci.

Stanislava Lázničková, Čáslav

„Vaš produkt využíváme již 16 let.“

Dobrý den, s vaším produktem, který využíváme již 16 let jsme velmi spokojeni a stejně tak i s vašimi službami a proto vám i do budoucna určitě zachováme přízeň.

Jana Pillerová

„Voda jako z lesní studánky.“

V dubnu 2013 jsem si nechala firmou Pure Water nainstalovat u nich vybrané domácí filtrační zařízení Experience, které slouží k doúpravě pitné vody. Přístroj mi byl firemním pracovníkem odborně namontován na kuchyňský vodovodní řád s vlastním kohoutkem. Byla jsem jím plně informována a poučena, jak přístroj používat, ošetřovat, nechat pravidelně ročně servisovat a možnosti kdykoliv v případě poruchy volat.

Během těch let byla z mé strany naprostá spokojenost, jak se zdravotním přínosem filtrované vody, tak s prací při pravidelném servisu, kdy se filtrační jednotky plně vyměňují. Dostavám i informace o novinkách v přídavných filtrech, které se montují ke sprchám nebo i k přívodu vody do praček. Jednu jsem si přidala, a to ORP filtr, který filtrované vodě dodává důležité minerály, zvyšuje pH vody, a tím odkyseluje organismus, odstraňuje toxiny, zlepšuje trávení. 

Je téměř konec roku 2021, přístroj stále skvěle funguje, firma Pure Water má nadále velmi dobré služby a vztahy se svými zákazníky, jsme s ní s manželem velmi velmi spokojeni. Doporučili jsme ji svým přátelům a filtrační jednotku i služby této firmy si zařídil i náš syn. Takže Pure Water, děkuji za vaše pracovníky, za vaše kvalitní přístroje, za vaši kvalitní práci i za váš komplexní, odborný a příjemný přístup k nám, zákazníkům.

Návrh řešení:
Filtrace Pure Water 300-kompaktní filtrace s možností umístění na kuchyňskou linku.

Kopicovi

„Po testech bylo rozhodnuto. Filtrace je jediné řešení.“

Jmenuji se Aneta Kopicová, momentálně jsem na mateřské dovolené, ale celý dosavadní život jsem ve zdravotnictví a vím jak je H2O důležitá. Pro vodu, jsem jezdila každý druhý den. Vodu jsem brala ze stojanu na vodu. Věděla jsem, že voda v naší vesnici není vyhovující. Po testech bylo rozhodnuto. Filtrace je jediné řešení. Po konzultacích s přáteli jsme se dostali až k Panu Jungmanovi, který vymyslel řešení pro naši situaci. Díky jemu mám více času si hrát s dětmi a nemusím myslet na to, kdy budu muset jet pro vodu. Všem co se ptají ,, Co je nového?? Já odpovím: ,, Voda.,,

Testujte, ať vidíte co pijete.

Návrh řešení:

Na základě zjištěných hodnot vody ve studni, kdy byla voda v podstatě nepitná, jsme navrhovali kompletní řešení úpravy vody.
Vzhledem k vysokému obsahu železa, tvrdosti ve vodě a dalších prvků se instalovala na vstup do RD kaskáda filtrů a do kuchyně v podstatě nejsilnějí nanofiltrace PureWater Combi (Pure Water 200)

Montáž zařízení

 

Lisý

„Určitě doporučuji všem zamyslet se nad důležitostí kvality pitné i užitkové vody.“

Jmenuji se Tereza Lisá a jsem fyzioteraput, můj manžel Ivan Lisý je lékař. Nastěhovali jsme se do domku s vlastní studnou a řešili jsme tak otázku, zda je naše voda dostatečně kvalitní a vhodná k pití. Zjistili jsme, že úplně vhodná není, vzhledem k tomu, že máme dvě malé děti. Na základě doporučení známého jsme se rozhodli pořídit úpravnu vody. Toto opatření rozhodně přispělo k uspokojení, že celá rodina pijeme zdravou vodu a také samozřejmě k většímu komfortu, tím že odpadlo kupovaní balených vod. Určitě doporučuji všem zamyslet se nad důležitostí kvality pitné i užitkové vody ve své domácnosti a v neposlední řadě i nad ekonomickým přínosem využitím služeb Pure water.

Návrh řešení:

Instalovaná filtrace Pure Water 100 byla navržena na základě dodaného rozboru klienta, překročení dusičnanů a několika dalších chem.prvků ve studni. Montáž do technické místnosti klienta.

Montáž zařízení

Lenka Lehmannová, Česká Lípa

„Přeji vám hodně dalších spokojených zákazníků.“

Dobrý den, stálým zákazníkem je naše rodina přes 10 let. Kvalita vody se s tou „obyčejnou“ z kohoutku nedá srovnat. Kvalitní servis, vynikající spolupráce a spolehlivost, jak filtrace, tak hlavně týmu Pure Water si velice vážím. Přeji vám hodně dalších spokojených zákazníků, protože si je opravdu zasloužíte.

Lucie Tobičíková, Milovice

Produkty Pure Water Trade nám dobře slouží už 3 roky. Jsme maximálně spokojeni se službami a servisem této firmy – vstřícný přístup, rychlé řešení problému a kvalitně odvedená práce. Budeme se těšit i nadále.

Kučerovi, Liberec

Pure Water – perfektní servis, není třeba nic hlídat – 1x za rok se ozvou sami a vymění filtry. Už si nedokážeme představit, že bychom pili jinou vodu, než filtrovanou. Je to velký rozdíl, samozřejmě v chuti, ale i ve zdraví. Filtrovaná voda například nezanáší ani spotřebiče, varná konvice je po celý rok bez vodního kamene a jiných usazenin.

I.Baránková, Praha

Se systémem filtrováním vody od firmy Pure Water jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit ! Opravdu je to při pití této vody rozdíl, který pocítíte !!

Jana Benedová, Praha

Děkuji moc za servis vodáren, voda je chuťově vynikající a jsem moc ráda, že mám vodárnu přímo od vás, neboť máme dlouhodobě dobré vztahy a servisujete mne už mnoho let. Letos k nám přišel Ježíšek trošku dříve a přinesl přístroje všem do rodiny, protože VODA JE ZÁKLAD pevného zdraví.

Ľudmila Bednářová.
REKONSTAV HB, s.r.o., Jaroměřice nad Rokytnou

S vaším produktem-vodním filtrem i servisem jsme velmi spokojeni. Voda nám chutná oproti vodě, která teče z řádu z vedlejší baterie. Služby-servis super, vždy po cca roce se připomenou a přijedou. Dobrá komunikace-jak se domluvíme, tak to platí. Za nás velká spokojenost.

B. Jaroš, České Budějovice

Na adresu Pure Water mohu říci, že služba zákazníkovi je na prvním místě a dané slovo platí.

Ing. Ivan Mikoška, Brno

Asi 10 let používáme filtrační zařízení na úpravu pitné vody od firmy Pure Water Trede s.r.o. a jsme s ním velmi spokojeni. Na pití a vaření již jinou vodu nepoužíváme. Oceňujeme odbornost a vstřícnost firmy při zajišťování servisu a údržby filtračního zařízení.