CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

Napsali o nás v časopise Regena  č. 05/2017

Jana Pilerová

"Voda jako z lesní studánky"

Návrh řešení:
Filtrace Pure Water 300 - kompaktní filtrace s možností umístění na kuchyňskou linku.

Přístroj je vchodu našeho panelového bytu už několik let. Rodina je s ním velice spokojená, nedovedu si představit, že to blátíčko na filtrech se vůbec dostane do našeho trávicího traktu. Voda je lahodná, myji v ní všechnu zeleninu, ovoce, zalévám všechny druhy čaje, kávu- více voní, vařím těstoviny, vývary, brambory, zavařuji, podlévám i napařuji.
Udělala jsem si na začátku malý testík: do 2 skleněných konvic jsem připravila stejný sáčkový černý Ahmad čaj, jednu jsem zalila vroucí vodou z kohoutku, druhou vroucí filtrovanou. Oba sáčky jsem po 4 minutách louhování vytáhla a nechala stát do druhého dne. Konvice s kohoutkovým čajem měla druhý den na dně bělavý závoj a filtrovaný byl naprosto čirý čaj. Byl patrný i chuťový rozdíl, kohoutkový měl malou pachuť a filtrovaný měl čistou chuť a navíc takto vydržel celých 5 dní.
Vodu v lahvích si beru sebou i do práce nebo na cesty.
Cítím se lépe, protože takováto voda pročišťuje tělo, zvláště když ji zahřátá na 40°C i více, kdy ji tělo přijímá nejlépe.
To jsem dala na rady čínské doktorky a moje zkušenost to jen potvrzuje.
Žijeme ve městě a nemáme jen tak přístup k nějaké čiré lesní studánce, a tak čistá voda z kohoutku elegantního filtru je pro naše zdraví velmi důležitá.
K firmě mohu jen napsat: kvalitní přístroj, poskytnutí podrobných informací při prodeji, u montáže přesné dodržení domluveného času, trpělivost a nasazení při instalaci v dost obtížném, atypickém prostoru naší kuchyně, maximální vstřícnost v řešení problémů i přes telefon, naprosto korektní přístup, vždy zodpovězené a vysvětlené jakékoliv mé laické dotazy i nad rámec standardních informací. Je vidět, že berou kvalitu vody velmi vážně a zodpovědně.
Jsem velmi vděčná za jejich odborné znalosti při výběru filtru, za všechny detailní informace i ty navíc, řemeslnou zručnost a dokonalé odvedení práce.

Děkuji, spokojený zákazník Jana Pillerová.

 

Kopicovi

"Po testech bylo rozhodnuto. Filtrace je jediné řešení."

Návrh řešení:

Na základě zjištěných hodnot vody ve studni, kdy byla voda v podstatě nepitná, jsme navrhovali kompletní řešení úpravy vody.
Vzhledem k vysokému obsahu železa, tvrdosti ve vodě a dalších prvků se instalovala na vstup do RD kaskáda filtrů a do kuchyně v podstatě nejsilnějí nanofiltrace PureWater Combi (Pure Water 200)

Jmenuji se Aneta Kopicová, momentálně jsem na mateřské dovolené, ale celý dosavadní život jsem ve zdravotnictví a vím jak je H2O důležitá. Pro vodu, jsem jezdila každý druhý den. Vodu jsem brala ze stojanu na vodu. Věděla jsem, že voda v naší vesnici není vyhovující. Po testech bylo rozhodnuto. Filtrace je jediné řešení. Po konzultacích s přáteli jsme se dostali až k Panu Jungmanovi, který vymyslel řešení pro naši situaci. Díky jemu mám více času si hrát s dětmi a nemusím myslet na to, kdy budu muset jet pro vodu. Všem co se ptají ,, Co je nového?? Já odpovím: ,, Voda.,,

Testujte, ať vidíte co pijete.

 

Lisý

"Určitě doporučuji všem zamyslet se nad důležitostí kvality pitné i užitkové vody."

Návrh řešení:

Instalovaná filtrace Pure Water 100 byla navržena na základě dodaného rozboru klienta, překročení dusičnanů a několika dalších chem.prvků ve studni. Montáž do technické místnosti klienta.

Jmenuji se Tereza Lisá a jsem fyzioteraput, můj manžel Ivan Lisý je lékař. Nastěhovali jsme se do domku s vlastní studnou a řešili jsme tak otázku, zda je naše voda dostatečně kvalitní a vhodná k pití. Zjistili jsme, že úplně vhodná není, vzhledem k tomu, že máme dvě malé děti. Na základě doporučení známého jsme se rozhodli pořídit úpravnu vody. Toto opatření rozhodně přispělo k uspokojení, že celá rodina pijeme zdravou vodu a také samozřejmě k většímu komfortu, tím že odpadlo kupovaní balených vod. Určitě doporučuji všem zamyslet se nad důležitostí kvality pitné i užitkové vody ve své domácnosti a v neposlední řadě i nad ekonomickým přínosem využitím služeb Pure water.

Odebírejte náš Youtube kanál

Kontakt

Tel.: +420 605 232 643

E-mail: info@purewater.cz

Sledujte nás na Facebooku

[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/purewater.cz/" fb_appid="676705355778901" box_width="400px" box_height="300px" responsive="1" show_faces="0" show_stream="1" hide_cover="0" small_header="0" hide_cta="0" locale="cs_CZ"]