Doplňky, příslušenství

DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

Pračkové a sprchové filtry, extra baterie k filtracím a náhradní náplně do filtračních zařízení.

[/text_block]

PROTICHLÓROVÁ SPRCHA

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Sprchový filtr zajišťuje odstranění až 99% chlóru. Také snižuje obsah těžkých kovů, jako jsou: olovo, chrom a rtuť. Filtr ve sprše účinně odstraňuje škodlivé výpary způsobené směsí horké vody a chloru při sprchování a koupání. Filtr uvnitř sprchy by se měl měnit každé 2-3 měsíce. Čas výměny je závislý na četnosti používání filtru a kvalitě vody.

 

[/text_block]

VÝHODY A PARAMETRY

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

 • Kvalitní provedení
 • Rychlá instalace bez potřebného nářadí
 • Odstraňuje chlór a těžké kovy
 • Upravuje chuť a vůni vody
 • Minimalizuje nepříjemné reakce na chlór: hladší a jemnější kůže, snížení dráždění očí, zdravěji vypadající vlasy.
 • Filrační patronu je nutné vyměňovat každé 2-3 měsíce (možné objednat u nás)
 • 3 různé stupně masáže
 • Závit: 1/2″
 • Pracovní teplota: 2 °C – 60 °C
 • Těsnění (o-kroužek): EPDM pryž

[/text_block]

PROČ POUŽÍVAT

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Chromovaná sprcha je opatřena filtrem v rukojeti, má víceúčelovou masážní sprchovou hlavici. Sprchový filtr na sebe váže zejména chlor a další škodliviny z vody. Instalace je velmi snadná, funkční pro všechny běžné sprchové hadice. Teplá voda při koupání a sprchování otevírá póry na pokožce a umožní mnohem rychlejší absorpci chemikálií a velmi nebezpečného chlóru. Lidé, kteří se často a dlouho sprchují, mohou být vystaveni nežádoucím účinkům inhalováním chloru přes trávicí trakt, nebo vstřebáváním pokožkou. Málokdo si uvědomí, že celá plocha lidské pokožky dýchá a je jakousi živou membránou, která má také vstřebávací schopnosti.

Většina dalších chemikálií, obsažených ve vodě, může mít za následek vysoušení nebo i poškozování pokožky, na níž dochází k tvorbě ekzémů, lupů, lupénky atd. Proto je velmi žádoucí používat filtrační sprchu.[/text_block]

PROTICHLÓROVÝ SPRCHOVÝ FILTR

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Tento sprchový filtr sníží chlór ve Vaší vodě a zanechá vaši pokožku a vlasy hladké a vláčné. Kromě toho Vaše plíce také budou chráněny.

Použití pro teplou i studenou vodu. Velice snadná  a rychlá montáž bez nářadí. Vyměnitelná vložka. Sprchový filtr pro velice účinné odstranění chlóru, chloraminu, železa, arzenu, pachů a dalších složek.

Vložka tohoto filtru obsahuje speciální patentovanou bakteriostatickou filtrační hmotu KDF 55, která účinné odstraňuje chlor, těžké kovy, nepříjemný zápach.

 

[/text_block]

VÝHODY A PARAMETRY

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

 • Kvalitní provedení
 • Napojení závit 1/2″ vnější , 1/2″ vnitřní
 • Životnost cca 30 000 litrů  – 1/2 roku -1 rok běžného používání.
 • Rozměry – 9cm (průměr) x 12 cm
 • Váha 640g

[/text_block]

PROČ POUŽÍVAT

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Sprchový filtr na sebe váže chlor, těžké kovy a další škodliviny ze sprchové vody. Teplá voda při koupání a sprchování otevírá póry na pokožce a umožní mnohem rychlejší absorpci chemikálií a velmi nebezpečného chlóru.

Lidé, kteří se často a dlouho sprchují, mohou být vystaveni nežádoucím účinkům inhalováním chloru přes trávicí trakt, nebo vstřebáváním pokožkou. Málokdo si uvědomí, že celá plocha lidské pokožky dýchá a je jakousi živou membránou, která má také vstřebávací schopnosti.

Když nepoužíváte sprchový filtr mnohem intenzivněji vdechujete nebezpečné výpary, které obsahují 15 až 20 krát vyšší koncentraci chloru a různých chemických látek, jako kdybyste tuto vodu vypili. Většina dalších chemikálií, obsažených ve vodě, může mít za následek vysoušení nebo i poškozování pokožky, na níž dochází k tvorbě ekzémů, lupů, lupénky atd. Proto je velmi žádoucí používat filtrační vložku na sprchu.[/text_block]

PRAČKOVÝ FILTR

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Filtr pro odstranění vodního kamene v pračce a myčce nádobí.Výrazně šetří spotřebu pracího prostředku.

 

[/text_block]

VÝHODY A PARAMETRY

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

 • Hlavice filtru: PP
 • Nádoba filtru: SAN průhledná
 • Dodává se včetně náplně
 • Přípojení: 3/4″
 • O-kroužek: NBR 70 Sh.
 • Max pracovní tlak: 8 bar.
 • Limitní tlak: 35 bar max.
 • Pracovní teplota: 4°C až 40 °C.
 • Doporučený průtok: 8 až 10 l/min.

[/text_block]

PROČ POUŽÍVAT

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]Pračkový filtr je navržený pro snížení tvorby vodního kamene z plochy topných těles, ohřívačů vody, vnitřního povrchu praček, myček na nádobí a podobných domácích spotřebičů. Chemická látka, která se rozpouští do vody, tvoří komplexní rozpuštěné sloučeniny s vápníkem a hořčíkem, a tím zabraňuje tvorbě vodního kamene. Tento filtr je ekonomickým ale zároveň velmi účinným řešením odstranění vodního kamene z topných těles pračky. Prodlužuje životnost pračky a výrazně zlevňuje její provoz. Ochrání jak novou pračku od vodního kamene, tak i starou pračku postupně vyčistí od vodního kamene spoří spotřebu pracího prášku až o 30% a plně nahrazuje práškové změkčovací prostředky výrazně zlepší výslednou kvalitu mytí a praní prodlouží životnost topné spirály

Pračkový filtr obsahuje krystaly polyfosfátů, a ideálně pasuje pro napojení do jakékoliv pračky, myčky na nádobí a jiných domácích spotřebičů.

Snadná instalace pro každého![/text_block]

PŘÍDAVNÉ BATERIE

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

Přídavné baterie, které je možné namontovat místo standardních dodávaných k filtračním jednotkám.

[/text_block]

[custom_html]

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi Vám připravíme nabídku na míru. (pole označená hvězdičkou * jsou vyžadována)

Jméno*
E-mail*
Telefon*
Město
Vaše zpráva*
Příloha:
(povolené přílohy doc, docx, xls, xlsx,
zip, jpg, gif, png, txt, pdf, ppt, pptx)

[/custom_html]

Odebírejte náš Youtube kanál

Kontaktujte nás

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_style=“bold“ font_color=“%23ffffff“]Tel.: +420 605 232 643

E-mail: info@purewater.cz[/text_block]

Sledujte nás na Facebooku

[custom_html]

[/custom_html]