Propiratelný nylonový filtr PX 50 s odkalovačem

propiratelny-filtr-PX50

Hlavní součástí nylonového filtru je propiratelná filtrační vložka PX50, která zachycuje mechanické nečistoty do velikosti  50 mikronů. Tuto filtrační vložku po jejím zanesení je možno odkalit odpuštěním vody nebo demontovat a vyčistit proudem tekoucí vody a znovu nainstalovat, přičemž veškerou údržbu může provádět zákazník sám. U této vložky nedochází ke snížení tlaku vody ve vodovodním řadu.

Carbonový filtr

carbonovy-filtr

Filtrační vložka s aktivním uhlím dokáže do sebe absorbovat z vody až 99% chlóru včetně jeho sloučenin a mnoho dalších organických chemikálií a jiných nežádoucích látek. Odstraňuje tak z vody nepříjemný zápach a chlórovou pachuť, díky čemu je pak každodenní očista skutečně příjemným zážitkem. Nejčastěji se používá v kombinaci s mechanickým předfiltrem.

Změkčovací filtr

zmekcovaci-filtr

Chemická látka (siliphos – pitná voda), která se rozpouští do vody, tvoří spolu s vápníkem a hořčíkem komplexní rozpuštěné sloučeniny, čímž zabraňuje tvorbě vodního kamene. Používáním tohoto filtru zároveň chráníte veškeré domácí technologie a další zařízení (myčky, pračky, pákové baterie, sprchy, atd.). Účinnost filtru se částečně snižuje vzrůstající tvrdostí vody. Životnost náplně je cca 9-12 měsíců v závislosti na tvrdosti vody. Náhradní náplň lze kdykoli doplnit.

 

Filtr PX5 na odstranění železa

odstraneni-zeleza-filtr-PX5

Filtrační vložka PX 5 dokáže do sebe absorbovat z vody železo a jeho sloučeniny a další jemné mechanické nečistoty. Odstraňuje tak z vody nepříjemný zápach a pachuť.  Nejčastěji se používá v kombinaci s mechanickým předfiltrem.

Praktické ukázky montáže:

kasakdove-filtry-montaz1

kaskadove-filtry-montaz2

0 Comments